O nas

Od lat podróżujemy i odkrywamy piękno tego świata. Przez ten czas udało nam się zwiedzić wiele wspaniałych miejsc i spotkać na swojej drodze mnóstwo cudownych ludzi. Postawiliśmy stopę niemal na każdym kontynencie. I choć niejeden raz byliśmy oczarowani urokiem malowniczych krain i lokalną kulturą ich mieszkańców, tak doskonale pamiętamy tę jedną wyprawę, kiedy to nasze serca zabiły mocniej.

Bali – to właśnie w tej niewielkiej wyspie zakochaliśmy się od pierwszego wejrzenia. W jej naturalnym pięknie, niesamowitych ludziach i ich inspirującym stylu życia. Pokochaliśmy ją całym sercem za autentyczność, spokój i harmonię. To po prostu nasze miejsce na ziemi – bezpieczna przystań i kojąca oaza, do której stale wracamy.

BALLY HANDS to owoc naszej wielkiej pasji i miłości do Bali. To także wyraz tego, co dla nas ważne – szacunku do drugiego człowieka i środowiska oraz chęci szerzenia idei eko. To spełnienie marzeń, dzięki któremu możemy przywieźć choć niewielką cząstkę tego magicznego miejsca ze sobą i dzielić się jego niezwykłą energią z innymi ludźmi, ale także dać Bali coś od siebie. Inspirowani dobrą energią i ciepłem, wspieramy poprzez sprzedaż naszych produktów sytuację życiową i edukację indonezyjskich dzieci, a także promujemy lokalną kulturę oraz ekologiczny lifestyle.

Produkty, jakie u nas znajdziecie, to kwintesencja balijskiego rzemiosła. Rattanowe meble, ręcznie tkane tekstylia z surowej bawełny, akcesoria do domu z trawy morskiej, bananowca i drewna palmy kokosowej czy niepowtarzalne dekoracje z naturalnych surowców – to tylko niektóre ze skarbów, jakimi chcemy się z Wami podzielić! Każda jedna rzecz jest unikatowa i niepowtarzalna, gdyż tworzona ręcznie przez naszych balijskich przyjaciół w małych, rodzinnych pracowniach. Co dla nas niezmiernie ważne, produkty wyrabiane są niemal w 100% z naturalnych surowców odnawialnych – drewna tekowego z recyklingu czy szybkorosnącego rattanu. To nie tylko zwyczajne meble i dekoracje – to autentyczne, etniczne rękodzieło. Egzotyczne, ekologiczne i w duchu idei boho, inspirowane naturą i tradycjami, które wypełni Wasz dom i ogród niepowtarzalnym klimatem Bali – rajską swobodą, radością i ciepłem letnich promieni słońca.

Zapraszamy więc do wspólnej podróży i odkrycia piękna tkwiącego w balijskich przedmiotach. Przedmiotach, które przybliżą Was do natury, pozwolą poczuć w sercu radość i spokój, a jednocześnie nadadzą każdemu wnętrzu odrobiny magii i oryginalnego stylu. Wykonane z pasją i miłością, w poszanowaniu natury i w zgodzie z tradycjami – takie, jakie kochamy najbardziej.